“А ганд*н в кашкеті відповідає: “Подавайте в суд”: як на матчі ДК і Шахтаря затримали прихильника ДНР

23 Кві, 2017|12:16

Фантастична історія.

Під час матчу між київським “Динамо” і донецьким “Шахтарем” минулої п’ятниці був затриманий прихильник терористів так званої “ДНР”, передає 1927.kiev.ua.

“Хлопчина вважає себе терористом. Спочатку він їде в Москву фотографуватися на червоній площі з ганчіркою “денеер», а потім з пафосними фразами заїжджає до Києва”, – написав у Facebook глава київського крила “Національного корпусу” Сергій Філімонов.

canadian livitra. “Їде в гості до свого бульдога (тата), який залишив сина в Донецьку, а сам перебрався шукати кращого життя тут, в Києві. Словом, коли його знайшли ми спочатку подумали робити самосуд, а потім вирішили залучити поліцію. Шукаємо перший патруль з хлопцями (на стадіонах їх зараз багато), розповідаємо ситуацію, на що нам гандон в кашкеті відповідає: “ми живемо в демократичній країні, подавайте в суд”. Я дуже шкодую, що не зняв на відео цього “атестованого”, але на тих емоціях я вирішив, що не буду витрачати час, щоб не втратити рибку. Я вже йшов грішити, як побачив начальника охорони “Динамо”. Мушу зауважити що він тільки побачив пару фотографій і я був приємно здивований. Я помітив у нього емоції схожі з моїми! Як тільки ми почали ворушитися, Арман Тигранович Степанов (ім’я Сепар) разом з татом Тиграном з переляканими обчиччями спробували стати на лижі.

Читайте також: Шевчук розповів в які забугорні клуби міг перейти

Звичайно ж, ми з хлопцями не дали їм це зробити;) Гади намагалися сховатися за беркутом, але навіть це їм не допомогло. Словом спасибі службі безпеки стадіону яка провела їх у свої апартаменти, я зі свого боку, як порядний громадянин, дав всю інформацію на негідників. Сподіваюся, що мінімум найближчі дні для цих гандонів будуть вкрай не приємні, а якщо доказів буде недостатньо, в наступні рази будемо залишати інформацію у “невідоміх патріотів”, – додав Філімонов.