Англійські фанати в Амстердамі поливали пивом туристів та плавали у каналах міста

24 Бер, 2018| автор:

Haha, classic.

Товариський матч між збірними Нідерландів та Англії, на біду голландців, проходив у Амстердамі. Можна було очікувати, що десант гостьових фанатів почне треш та угар у столиці королівства – і очікування donde puedo comprar fruta acai. підтвердилися. Британці влаштували епічні безлади й масово потрапляли до рук правоохоронців.

Все це активно записувалося на відео та викладалося у соцмережі. На одному з роликів англійці виспівують кричалки на мосту, а потім поливають пивом пропливаючих по каналу туристів, не забуваючи кидатися в них пластиковими стаканами.

Цей канал став популярним місцем купання для британців.

And we already have an England fan in the canal in Amsterdam! Публикация от Football Away Days (@footballawaydaysinsta)

Не забули англійські вболівальники влаштувати спробу перемаху з поліцією, активно закидуючи голландських правоохоронців різноманітним мотлохом. Втім, дати по тапкам вони також не забули.

Поліція Амстердама випустила заяву, в якій говорилося, що 70 англійських фанатів було заарештовано, а один з них в результаті зіткнення зі співробітниками правопорядку був госпіталізований. Пізніше AP повідомив, що в столиці Голландії затримано 90 осіб.

Читайте також: Капітан “Вест Гема” жорстоко розправився з футбольним хуліганом на футбольному полі

Помститися на полі британським варварам господарі не змогли: збірна Нідерландів програла Англії з рахунком 0:1. Єдиний гол забив Джессі Лингард.