Джеймі Каррагер плюнув в обличчя фану “Манчестер Юнайтед”

12 Бер, 2018| автор:

Тепер Каррі буде несолодко.

Суботній матч між “Манчестер Юнайтед” та “Ліверпулем” завершився mexico pharmacies,best,reputable. перемогою “червоних дияволів” з рахуноком 2:1, що не могло не засмучувати легенду мерсісайдців, а нині експерта Sky Sports Джеймі Каррагера. Але неприємності для Карри в цей день тільки починалися.

По дорозі з матчу екс-захисника “Ліверпуля” наздогнала машина вболівальника “МЮ”. Останній кілька разів гучно нагадав рахунок гри, і Каррагер, зрештою, не витримав – Джеймі плюнув у його сторону. Все б нічого, але інцидент знімався на відео, яке дуже швидко потрапило на Daily Mirror.

Крім того, на пасажирському сидінні машини вболівальника МЮ сиділа 14-річна донька, і батько заявив, що у неї влучили плювком. Каррагер знайшов його телефон, подзвонив і вибачився.

Сам Каррагер описує ситуацію так:

“Це було щось більше, ніж просто: “Ей, Джеймі, 2:1!”. Цей “підкол” пролунав кілька разів. Після першого разу я просто поїхав вперед, але вони мене наздогнали і знову вигукнули в мою сторону. Я розлютився. Звичайно, я не повинен був так робити, але про що думала доросла людина, яка два-три рази наздоганяла мене з донькою в машині, щоб так вчинити?”

Пізніше він уточнив у своєму твіттері:

“Це абсолютно неприпустимо. Я вже вибачився перед родиною цього вечора. Вони наздоганяли мене на шосе 3-4 рази, постійно знімаючи це на відео, і я психонув. Але це не заслуговує виправдань”.

Читайте також: Капітан “Вест Гема” жорстоко розправився з футбольним хуліганом на футбольному полі

Втім, вибачення не вразили керівництво Sky Sports, яке засудило вчинок Каррагера та відсторонило Джеймі від роботи.