Йосип Піваріч – герой. Хорватський захисник “Динамо” Київ не потиснув руку Володимиру Путіну на церемонії нагородження фіналістів ЧС-2018

16 Лип, 2018| автор:

Герой України, не інакше.

Чемпіонат світу 2018 завершився драматичним двобоєм між збірними buy priligy dapoxetine tablets online. Франції та Хорватії. Перемогу у ньому святкували французи, однак церемоную нагородження “ФІФА без політики” перетворила на якусь політичну оргію – на подіум з медалями вийшов не тільки президент ФІФА Джанні Інфантіно, але й президенти Росії, Хорватії, Франції та Хорватського футбольного союзу. Путін роздавав медалі та тиснув руки фіналістам – однак не всі це зробили.

Лівий захисник “Динамо” Київ Йосип Піваріч під час нагородження не потиснув руку Путіну, пройшовши повз нього. Для справедливості треба відмітити, що цей вийшло досить спонтанно – російський диктатор “затупив” і розвернувся, а Піваріч не став його чекати і пішов далі – тому навряд чи в діях Йосипа можна побачити якусь політичну позицію (він, все ж, хорват, а не українець). Тим не менш, він міг і почекати Володьку, але не став цього робити. Динамівське виховання, вочевидь, зіграло на рівні підсвідомості.

Читайте також: Віктор Вацко – про закриття ЧС-2018: “Ху** ці політичні лідери виперлись на подіум для найсильніших футболістів світу?”

Цікаво, що під час закриття турніру у Москві полив рясний дощ. Президента РФ Володимира Путіна відразу накрили зонтом, в той час як президентці Хорватії Колінді Грабар-Кітарович його так ніхто й не запропонував.