Пригоди Марадони у Білорусі: Дієго напідпитку сів за кермо автомобіля та ледве повертаючи язик почав звинувачувати керівництво аргентинського футболу в корупції

25 Лип, 2018| автор:

Дієго Марадона залишається вірним собі.

Шумна весіння новина про призначення Дієго Марадони головою правління білоруського “Динамо” Брест, за яке ще недавно бігав Артем Мілевський, вразила всіх. Поки Дієго тикав “факи” у камери на ЧС-2018, весь світ чекав на початок роботи аргентинця у Білорусі – і Армандо їх не підвів.

Аргентинські ЗМІ підчатували легендарного гравця біля його будинку в той момент, коли Марадона намагався сісти за кермо автомобіля, знаходячись у стані сильного алкогольного сп’яніння. Дієго разом зі своєю дівчиною з великими труднощами всівся за кермо, best price for generic lipitor. після чого до нього звернувся кореспондент.

В розмові з журналістом Марадона почав звинувачувати президента аргентинської футбольної асоціації Клаудіо Тапію і футбольну владу країни в корупції, але давалося йому це вкрай важко – аргентинець “заліпав” та довго підбирав слова.

Читайте також: Олександр Алієв: “На місці Мілевського я б дав тренеру брестського “Динамо” в пику”

Дієго Марадона вже встиг побувати на футбольному матчі “Динамо” Брест, який команда програла і після якого зі скандалом з команди пішли Мілевський (кращий асистент команди), головний бомбардир і капітан. Марадона поки ніяк не проявив себе у цьому конфлікті.