Ультрас “Таврії” разом з іншими вболівальниками та небайдужими організували масштабну акцію підтримки Олега Сенцова на НСК “Олімпійський”

2 Лип, 2018| автор:

#FreeSentsov.

Ввечорі 2-го липня у Києві пройшла велика акція на підтримку українського режисера та політичного в’язня Олега Сенцова, який наразі підтримує голодування у російській в’язниці. Хедлайнерами акції виступили ультрас “Таврії”, до яких приєдналися фанати інших клубів, активісти, прості громадяни online international pharmacy. та навіть чиновники – зокрема, віце-президент Федерації футболу Криму Олег Комуняр.

Флешмоб пройшов на НСК “Олімпійський”. Вболівальники вивісили банер “Україна з тобою” і скандували “Свободу Олегу Сенцову”. За словами Олега Комуняра, акція проходить на стадіоні, тому що в цьому полягає символізм, пов’язаним з російським Чемпіонатом світу з футболу.

Сенцов відбуває 20-річний термін покарання в російській колонії. Не дивлячись на заклики світових політиків, всесвітньовідомих публічних особ (наприклад, письменника Стівена Кінга) і навіть російських культурних діячів, Володимир Путін відмовляється відпускати режисера, говорячи, що той проходить по статті за тероризм. Жодних доказів цього російські правоохоронні органи так і не привели.