Сага про Коноплянку знайома всім. “БФ” про це писав статті, новини, поповнював рубрику “Єресь”, робив меми, а підписники коментували це все, намагалися навангувати майбутній клуб Жені, а потім почали критикувати його, чим довели давно відому істину – що занадто, то не здраво. Найцікавіше і найсмішніше в цій ситуації те, що сам Коноплянка, перебуваючи нині у Мадриді з батьком, абсолютно не має відношення до подібних слухів, які мусоляться в ЗМІ, твіттерах та фейсбуках.
Проте це не заважає нам дурновато сміятись над цим усім, бути вище цього, тролити всіх і КАЖДОГО.
Як, наприклад, отут.
Та все все дрібниці і нюанси. Це – тема, на які навіть спекулюють, на якій піаряться. Що всі будуть робити, коли Коноплянка офіційно перейде до “Атлетико”? Про що тоді писати?
#четамуконоплянки
“БФ” знає відповідь. Вона, як завжди, лежить на поверхні. Можна писати про Ярмоленка!
Коноплянка vs Ярмоленко. “Дніпро” vs “Динамо”. Гумор vs Серйозність.
Хто кого?
У битві трансферів, однозначно, переміг Євген Коноплянка. Але чому він, а не Ярмоленко?
Спробуємо розібратись у цьому.
1. Ярмоленко коштує більше, ніж Коноплянка. Це дані, які взяті із сайту transfermarkt.de
Там, де більша сума, завжди буде виваженість. Якщо інтереси і будуть, то це будуть чіткі цифри в певних діапазонах коливання, це візити агентів, це велика підтримка медіа та спонсорами, які заробляють на подібному гроші. По суті – розкручувати тут немає чого, все давно зрозуміле. Стосовно Коноплянки – дещо інша справа. Менша ціна – більший попит. Великий потенціал – більший попит. Харизма гравця – більший попит!
2. Ярмоленко нервує через відсутність пропозицій від топ-клубів.
Але ні від “ПСЖ”, ні від “Роми”, ні від інших клубів пропозицій немає, – говорять в “Динамо”. І це нормально. Дивіться пункт перший. Багато клубів має сумніви, чи коштує Андрій завялених 24 млн євро. Гранди воліли б почекати ще один сезон, перш ніж віддати умовні 30 млн за Яромленка.
3. Харизма Коноплянки.
Це важливий момент у сучасному футболі. З одного боку – це плюс, але з іншого – чому це повинно впливати на рейтинг футболіста? Одним словом – типовий модерновий футбол.
4. Батько Коноплянки.
Це вже сприймається, як інтернет-мем. ” Конопа на виданні “, ” Батько Коноплянки ходив разом з сином до школи ” і таке інше. Хоча, який батько не хоче для сина хорошої долі? Але інколи це переходить межі, якщо ти – медійна особа. Це момент відіграє також надважливу роль у популістичності Коноплянки в ЗМІ.
5. Статистика.
Статистично Ярмоленко краще, але у Коноплянки є великий плюс перед Андрієм – його гра менше залежить від емоцій. Якщо у “динамівця” з самого початку матчу “не пішла” гра, то він буде пішки ходити, а ось Коноплянка – далеко не завжди. З одного боку – Андрій забив в два рази більше голів і віддав в три рази більше гольових передач за колегу з “Дніпра”. З іншого боку – Коноплянка не є “штатним” пенальтистом і він, на секундочку, провів майже на 500 хвилин менше в цьому сезоні УПЛ через травму. І найголовніше – рейтинг клубів. Тільки дуже далека від футболу людина скаже, що “Дніпро” має професійніших футболістів, ніж у “Динамо”.
Якщо скласти всі видимі і невидимі деталі . до купи, то вийде цілісна картина. Є ще багато інших нюансів, про які можна балакати і писати дуже довго і багато, але суті це не змінить.
Висновок можна пропустити – кожен бачить його сам.
Вадим Дідик, “Брутальний футбол”