5 причин, чому трансфер Коноплянки гучніший, ніж у Ярмоленка

2 Лип, 2015| автор:

Сага про Коноплянку знайома всім. “БФ” про це писав статті, новини, поповнював рубрику “Єресь”, робив меми, а підписники коментували це все, намагалися навангувати майбутній клуб Жені, а потім почали критикувати його, чим довели давно відому істину – що занадто, то не здраво. Найцікавіше і найсмішніше в цій ситуації те, що сам Коноплянка, перебуваючи нині у Мадриді з батьком, абсолютно не має відношення до подібних слухів, які мусоляться в ЗМІ, твіттерах та фейсбуках.

Проте це не заважає нам дурновато сміятись над цим усім, бути вище цього, тролити всіх і КАЖДОГО.

Як, наприклад, отут. 

nYsVCyb_4s8

 

Та все все дрібниці і нюанси. Це – тема, на які навіть спекулюють, на якій піаряться. Що всі будуть робити, коли Коноплянка офіційно перейде до “Атлетико”? Про що тоді писати?

#четамуконоплянки

“БФ” знає відповідь. Вона, як завжди, лежить на поверхні. Можна писати про Ярмоленка! 

42305b14e57b995e90e090f562ab5893

Коноплянка vs Ярмоленко. “Дніпро” vs “Динамо”. Гумор vs Серйозність.

Хто кого?

У битві трансферів, однозначно, переміг Євген Коноплянка. Але чому він, а не Ярмоленко?

Спробуємо розібратись у цьому.

1. Ярмоленко коштує більше, ніж Коноплянка. Це дані, які взяті із сайту transfermarkt.de

Там, де більша сума, завжди буде виваженість. Якщо інтереси і будуть, то це будуть чіткі цифри в певних діапазонах коливання, це візити агентів, це велика підтримка медіа та спонсорами, які заробляють на подібному гроші. По суті – розкручувати тут немає чого, все давно зрозуміле. Стосовно Коноплянки – дещо інша справа. Менша ціна – більший попит. Великий потенціал – більший попит. Харизма гравця – більший попит!

2. Ярмоленко нервує через відсутність пропозицій від топ-клубів.

Але ні від “ПСЖ”, ні від “Роми”, ні від інших клубів пропозицій немає, – говорять в “Динамо”. І це нормально. Дивіться пункт перший. Багато клубів має сумніви, чи коштує Андрій завялених 24 млн євро. Гранди воліли б почекати ще один сезон, перш ніж віддати умовні 30 млн за Яромленка.

3. Харизма Коноплянки.

Це важливий момент у сучасному футболі. З одного боку – це плюс, але з іншого – чому це повинно впливати на рейтинг футболіста? Одним словом – типовий модерновий футбол.

4. Батько Коноплянки.

Це вже сприймається, як інтернет-мем. ” Конопа на виданні “, ” Батько Коноплянки ходив разом з сином до школи ” і таке інше. Хоча, який батько не хоче для сина хорошої долі? Але інколи це переходить межі, якщо ти – медійна особа. Це момент відіграє також надважливу роль у популістичності Коноплянки в ЗМІ.

5. Статистика.

Статистично Ярмоленко краще, але у Коноплянки є великий плюс перед Андрієм – його гра менше залежить від емоцій. Якщо у “динамівця” з самого початку матчу “не пішла” гра, то він буде пішки ходити, а ось Коноплянка – далеко не завжди. З одного боку – Андрій забив в два рази більше голів і віддав в три рази більше гольових передач за колегу з “Дніпра”. З іншого боку – Коноплянка не є “штатним” пенальтистом і він, на секундочку, провів майже на 500 хвилин менше в цьому сезоні УПЛ через травму. І найголовніше – рейтинг клубів. Тільки дуже далека від футболу людина скаже, що “Дніпро” має професійніших футболістів, ніж у “Динамо”.

uaed6693ae6b5

Якщо скласти всі видимі і невидимі деталі furosemide orders. до купи, то вийде цілісна картина. Є ще багато інших нюансів, про які можна балакати і писати дуже довго і багато, але суті це не змінить.

Висновок можна пропустити – кожен бачить його сам.

Вадим Дідик, “Брутальний футбол”