Гра забувається, а результат залишається

30 Бер, 2016| автор:

Коли вже люди трохи погасили пожежу у своїх гарячих точках, хочу запропонувати всім незадоволеним товариськими матчами нашої збірної власну альтернативну думку.

Не можна сказати, що гра збірної України задовольнила і сподобалася, але і не засмутила настільки сильно, як численну кількість інших уболівальників.

Команда фактично стоячи виграла два товариські матчі чисто для рейтингу ФІФА. Видно було, що хлопці відбувають номер, за рідкісними винятками, адже через пару днів ігри в чемпіонаті і кубку. Навіщо зайвий раз напружуватися в матчі, який нічого не вирішує? Так, не приховую, що яскравої гри хочеться завжди, але попереду чемпіонат і кубок, де будуть набагато важливіші матчі і сили ще знадобляться.

_0YIFuvyR3E

Багато було коментарів у найрізніших футбольних спільнотах. Мовляв, нам з такою грою нічого не світить на Євро проти Німеччини і Польщі. Де атаки, де комбінації?

По-перше, чого кривити душею, проти Німеччини нам з будь-якою грою особливо багато не світить, але якщо зіграти надійно в обороні і сушити гру, то шансів зачепитися за очки значно більше, ніж якщо грати у видовищний відкритий футбол.

По-друге: з такою грою ту ж саму Польщу ми не так давно обіграли 1:0 в Харкові. Не знаю, чи то нам щастить, то чи Фоменко дійсно вміє вигравати нічийні матчі.

Ну і, нарешті, по-третє: з такою грою 12 років тому збірна Греції виграла Чемпіонат Європи 2004 року в Португалії, а переможців не судять. Як говорив Валерій 24 hour medstore. Васильович: “Гра забувається, а результат залишається”.

P.S.: При цьому залишаються питання по замінах, по запасних гравцях, яких так на поле і не випустили.