Страх і ненависть на секторі “Динамо”

7 Бер, 2016| автор:

Вони стояли по різну сторону барикад. Їх розділяла металева сітка та люди у формі. Десь збоку доносились крики розлюченого натовпу, а в повітрі стояв запах диму. Він пробував домовитись з людьми у формі, щоб її пропустили, але вони не піддавались. Якщо ви думаєте, що це трейлер до нової голлівудської драми про берлінську стіну, то ви помиляєтесь…

110316KL-DK48

Просто “всім відома дівчина” в колах “БФ” і не тільки, назвемо її “М”, пробувала зайти на фан-сектор ДК зі сторони секторів “Карпат”. Йшла приблизно 60-та хвилина другого тайму, ультрас “Динамо” вже палили “за всю хурму”. В той час автор цих рядків спустився на нижній ярус та пробував переконати стюардів пропустити дівчину на ту сторону, але вони не піддавались. Журналістське посвідчення ніяк не вплинуло на ситуацію. І тут в один момент я розумію, що починається якийсь пезгєц: зі сторони кузьмічівських секторів збирається натовп і пробує прорвати огородження разом зі стюардами з криками: “Київські г*ндони, п**дуйте туди, звідки приїхали, бл*дь!”.

cNFZtVdrybY

Намагаюсь зрозуміти, що відбувається, а зі сектору ДК вже вибігають відважні хлопці (“Бригада Отважных”?!- не факт, прим. авт.) кількістю 35-50 “щей”, які за декілька секунд виносять сітку. Далі відбувається локальний “перемах” з вболівальниками “Карпат”, який тривав менше хвилини. (Чомусь в цей момент в голові промайнули такі думки ніби перемир’я закінчилось, а в “Карпат” з “Динамо” почалась війна). Дуже швидко між фанатами обидвох команд зв’явилась стіна з “космонавтів”. Відважні хлопці з “Динамо” повернулись на сектор, а поліція почала вирішувати зі стюардами, чи заходити їм на сектор гостей. В кінцевому результаті всі лишились на своїх позиціях, крім “М”, яку нарешті пропускають на іншу сторону.

110316KL-DK47

Цей момент звичайно на Оскар не тягнув, але було епічно. Вернемося до подій “околосектора”. Від тих же стюардів ми дізнались, що якась нехороша людина кинула фаєром в голову дівчині, після чого хтось з домашніх підрізав банер ДК. Ще була інфа про те, що місцеві заряджали: “Шахтар, Шахтар”. Ахмєтка ставить лайк. Ну а далі ви знаєте.

Хронологія подій може бути не дуже точною, оскільки я на особисті очі я бачив тільки двіж на нижнюму ярусі, а все решта зі слів очевидців. Коли вся ця двіжуха заспокоїлась, ми змогли попасти на сектор medrol dose poison ivy. ДК десь під 80-ту хвилину матчу. Ось така х*йня малята, а хто правий та винуватий – вирішувати “икспертам” в коментарях.


  • https://www.facebook.com/app_scoped_user_id/1077313588957194/ Arthur Kiselouv

    Якби не почали кидати сміття і фаєри в нижній сектор -то ніхто б не підрізав банера,Бики.