“Хрестоносці” крокують далі по кубковій стежині

21 Вер, 2016| автор:

Цікаву тенденцію для Луцька вимальовує офіційний мовник клубу – всім добре відомий телеканал, який знову відмовився транслювати кубковий матч “Волині”. Але багато охочих могла слідкувати за грою разом із нами через брутальний твітер https://twitter.com/brutfoot, тому, як то кажуть, – не проблема.

Грі передував хоч і не надто тривалий, але достатньо рясний дощовий супровід, тому виникали побоювання, аби футбол у нас не загруз в болотяній трясовині і не перетворився на реґбі. На щастя, команди почали доволі інтенсивно – чи то тренерська установка була така в обох колективів, чи то просто холодно, але швидкості увікм  увікну умікн включили команди солідні. Щоправда, поспіх і в деяких випадках недостатня майстерність позначались на атакувальних потугах.

Суперечливий момент стався вже в дебюті матчу, Дудік, накрутивши опонента, прострілив на набігаючого партнера, але пас було перехоплено і все б нічого, якби перехоплено не рукою. Та арбітр цього не побачив і гра продовжилась.

В складі “Олімпіка” вирізнявся своєю активністю та настирливістю Гринь – добряче він покрутив Шабанова, так, що останній наприкінці матчу заміну попросив. А Сергій, хоч і більшу частину матчу провів на правому фланзі, все ж не соромився діяти по всьому периметру поля. Ці непідконтрольні переміщення принесли плоди, бо центральні захисники не встежили за Гринем, який віддав на Матяжа, але виходу віч-на-віч Івану не вистачило, щоб забивати.

На це “Волинь” відповіла двома дальніми ударами капітана та пострілом Хомченка.

На позиції лівого вінгера в команді Кварцяного гру почав Шаповал. Почав і дуже швидко закінчив – вже на 33-й хвилині його замінив Задерецький, оскільки експеримент із переведенням захисника в лінію атаки не виправдав себе. Під завісу першого тайму можна згадати хіба що лекційний курс для Дудіка і Хомченка на кромці поля, який футболісти пройшли екстерном.

По перерві жити стало веселіше, в першу чергу, футболістам “Волині”, які перейшли під тренерське крило і стали грати в безпосередній близькості до свого тренера.

Побільшало і моментів – лучани намагались впродовж матчу грати першим номером і вести гру, для цього Мемешев був в ролі опорника і разом із Герасимюком задавав вектор атакам своєї команди. Однак, в багатьох епізодах волинянам банально бракувало виконавської майстерності, або тоненького останнього пасу.

Відреагував на такий хід матчу Роман Санжар і випустив Богданова, в якого прорвався гольовий потоп і швидкого Танчика. Але в хід пішов зворотній ефект, спочатку “Волинь” заробила штрафний в метрах 27-ми до воріт, Шабанов пробив на силу і голкіпер, щоб не ризикувати перевів кулаками на кутовий. Знав би він чим це “не ризикувати обернеться”…саме після подачі з цього кутового лучани відкрили рахунок в матчі – забив Логінов.

Та не встигли вщухнути емоції господарів, як гості тільки розіграли з центрального кола і в тій же атаці Логінов, який хвилиною раніше став героєм епізоду, примудрився проспати офсайдну лінію, чим скористався швидкісний Гринь, а далі справа техніки – 1:1.

Чимало неприємностей раз-по-раз створювали гості через флангові рейди вінгерів, які моментами просто оббігали захисників “Волині”, та підстраховка в цій грі у команди Кварцяного була на рівні.

Наприкінці гри, коли в повітрі злегка починав з’являтись аромат додаткового часу тренер господарів вирішив замінити нападника – габаритного тарана Петрова поміняв не такий високий, але значно швидший Деда. Ярослав ще спотіти не встиг після виходу на поле, як відразу забив – хороший навіс зі свого флангу віддав Романюк і форвард лучан протиснув оборонця та відправив м’яч у сітку.

До завершення гри залишалось менше десяти хвилин і дуже нервувати почав Кварцяний, все ж вже не один матч було втрачено на останніх хвилинах. З тим же “Олімпіком” два місяці тому лучани втратили два очки на останніх секундах компенсованого часу. Гості і справді влаштували навалу, але окрім сумбуру жодної справжньої augmentin online n script. гостроти створити так і не вдалось. В підсумку 2:1, “Волинь” крокує до 1/8 фіналу розіграшу Кубку України.

Післяматчева прес-конференція Віталія Кварцяного

Післяматчева прес-конференція Романа Санжара

Олександр Новак, “Брутальний футбол”