Аліна Хміляр – “Міс БФ Жовтень 2016”!

11 Лис, 2016| автор:

Сервус, брутальні! Сьогодні ми вам презентуємо новоявлену “Міс Брутальний Футбол”, яка у неймовірній боротьбі отримала звання найкрасивішої футбольної вболівальниці місяця в Україні. Але про все за порядком.

По-перше, зауважимо, що в жовтневому голосуванні взяли участь 9 учасниць і ми, керівники проекту, не очікували всплеску емоцій, оскільки увесь третій сезон конкурсу проходив у певному сенсі рівно і спокійно. По-друге, так ми ще не помилялись: конкурс “Міс БФ Жовтень” за популярністю, обговореннями, кількістю респондентів і переглядів новини майже наздогнав безбашенне голосування у липні 2015-го року, коли Катя Педан, Анастасія Островська та Дарина Маневич йшли до останніх секунд, пардон, “очко в очко”. Цього разу за своїх фавориток на нашому сайті віддали голоси понад 2 тисячі опитаних, а майже всі голоси розподілили між собою Аліна Хміляр та Олександра Любомир – дві вболівальниці київського “Динамо”. Рівно на 40 голосів випередила на фініші Олександру Аліна, яка й стала тріумфаторкою, мабуть, найбільш гарячого голосування у третьому сезоні.

Тим часом, ми анонсуємо майбутнє голосування за “Міс БФ Листопад 2016”. Заливайте ваші фото для заявки в наш альбом у спільноті “ВКонтакті”, і вже у кінці місяця  розпочнеться батл за титул.

А зараз до вашої уваги інтерв’ю з переможницею місяця – знайомтесь, Аліна Хміляр!

11brazil1

– Привіт, Аліно. Розкажи нашим читачам трохи про себе.

– Всім привіт, мені 18 років, я киянка. Навчаюся в Національному медичному університеті імені А.А.Богомольця. Люблю допомагати людям і завжди хвилююся, коли хтось хворіє, постійно хочеться чимось допомагати, саме тому два роки тому остаточно вирішила пов’язати своє життя з такою нелегкою, але важливою справою, як медицина. З дитинства захоплююся футболом та підтримую великий клуб “Динамо” Київ, тато привив мені любов до цього виду спорту. Тим паче, як взагалі можна не how to identify fake viagra. любити футбол, якщо ти мешкаєш у такому футбольному місті?!

bVJZXCw9OSY

– Як давно читаєш “Брутальний Футбол”?
– Підписана на “Брутальний Футбол” з 2014 року.

– У цьому чемпіонаті твоя улюблена команда показує не дуже захоплюючі результати. Твоя думка, чому так?
-Ну, знаєш, у кожного своя думка, авжеж, команда знаходиться не на тих місцях в турнірних таблицях чемпіонату та в групі ЛЧ, на яких повинна була б знаходитися, але я звикла бачити склянку “на половину наповненою”, тому не можу сказати, що результат вже на стільки “поганий”, в нас ще не все втрачено в чемпіонаті та й в кубку демонструємо непогану гру. Що стосується причин такого спаду, то, мабуть, це перш за все – нестача ігрових кадрів, адже багато гравців, які здобували чемпіонства впродовж двох років, покинули команду, а нові молоді гравці лише починають вливатися в команду. Я думаю, що вже скоро “Динамо” вийде на той рівень, який і повинен бути в такої команди.

H22dATEqtdE

– Як часто відвідуєш футбольні матчі?
– Намагаюсь відвідувати кожну “домашку”.

– А на виїзд коли плануєш?
– Мене багато разів вже кликали, але я ніяк не можу зважитись. Хоча один виїзд в мене все-таки є.

-Твій кумир на футбольному полі?
– Мій кумир – Кріштіану Роналду. Багатьом він не подобається, але це людина, яка багато працює, щоб стати найкращим і цим завоювала мою симпатію.

– Чи вважаєш ти, що він розкрився краще в “Ювентусі”, а вже пізніше в Реалі?
– А хіба він грав в Ювентусі? (прим.- сміється)

– Так. Ще у вісімдесятих
– Та не може бути! (прим. – сміється)

– Зуб даю.
– Я достатньо добре знаю його біографію.

t5_7fCeaF9M

– Була дуже насичена боротьба між тобою та Олександрою. І ти змогла перемогти. Хтось допомагав тобі в цьому?
– Мені допомагали мої друзі та близькі мені люди, тому що знали, що я хотіла перемогти) А також люди, яким я сподобалась.

– Супер. Будемо завершувати і на цьому етапі ти можеш подякувати всім читачам, які за тебе голосувати та побажати їм всього найкращого.
– Друзі, всім дякую за те, що голосували за мене і допомогли мені здобути звання “Міс БФ Жовтень”. Я всім дуже вдячна і бажаю кожному всього найкращого.