“Ми будемо підтримувати клуб, навіть попри твоє ниття”: ультрас відповіли Мочанову

24 Кві, 2017|10:20

Оце так відповідь.

Паблік “Ultras Hearts” відповів відомому гонщику і волонтеру Олексію Мочанову, який розкритикував фанатів за масове використання піротехніки на матчі “Динамо” – “Шахтар”.

“В українському фейсбуці є велика проблема: якщо у людини з’являється кілька тисяч підписників, то вона починає вважати себе медіа-месією. Вона вірить у своє особливе призначення і вчить усіх життю з будь-яких питань. Таким ось “опініон-лідером” став Олексій Мочанов, який написав великий пост про відвідування матчу “Динамо” – “Шахтар”.

У пості Льоша написав який він класний і справжній фанат “Динамо”, не те що ось ці недофанаті – ультрас з піротехнікою на секторах. Наш герой в ковбойському капелюсі не скупиться на образи: каже, що фанати – дикуни і аборигени, які, мабуть, проносять піротехніку “в жопі” тому так і смердить. Ну і звичайно головна проблема, що Альошкіним друзям з корумпованою ФФУ поведінка ультрас не подобається. Те саме ФФУ, яке планомірно вбиває наш футбол.

Що ми хочемо сказати нашому ковбою? Дикуни з “Ultras levitra orosolubile vendita italia. Shakhtar Donetsk” з перших днів вели боротьбу з ватною заразою на своїй землі. Їх переслідували, викладали списки учасників руху з їх контактними даними, виловлювали по одному. Кілька тисяч цих “дикунів” воювали і воюють в АТО. “Ultras FCMK”, “Чорноморця” та інших східних областей робили все, щоб ватна хвороба не пішла по країні. Учасники всіх ультрас-руху надають допомогу та є учасниками АТО.

Читайте також: “А ганд*н в кашкеті відповідає: “Подавайте в суд”: як на матчі ДК і Шахтаря затримали прихильника ДНР

Незважаючи на масовий спад інтересу до футболу, незважаючи на те, що на матчі УПЛ ходить по 5-6 тисяч осіб, з них у тому ж Києві більше тисячі – це представники WBC, Ультрас Динамо & РОДИЧІ. Переважна більшість київських “вболівальників” не може доїхати на домашній матч на Олімпійському, зате тисячі київських ультрас “колесять” на виїздні ігри по всій Україні і чимало тих, хто на останні гроші “пробиває” євроматчі.

Здавалося б, є всі передумови до занепаду руху, але ми відомі у всій Європі. Про нас регулярно пишуть провідні ультрас-видання.

Коли кілька місяців тому на матч “Динамо” – “Бешикташ” приїхало 6 тисяч турків, які тероризували весь Київ, то за честь клубу, міста і країни заступилися саме “дикуни”. Саме вони відбили чимало звичайних фанатів з лап гостей.

Льоша, ти так захоплюєшся футболом на “Камп Ноу”. От і їдь на матчі цих модних команд. Звичайно, в Україні футбол можна зробити популярним, але щось у твого дружка Павелка це ніяк не виходить (ультрас же винні).

Ми ж будемо підтримувати наш клуб всіма можливими способами за будь-яких обставин. Навіть незважаючи на твоє ниття”, – написано в заяві «Ultras Hearts».

В темі:

 • http://vk.com/id124682780 Игорь Кумпан

  в Києві дядько, а в городі бузіна…
  есть определенные правила безопасности, рамки морали и приличия в конце концов.
  вот схераль я пойду на стадион, если там дымят, хамят, орут маты с фансектора и устраивают сомнительного морального содержания ивенты?
  но это так… лирика. а по факту, ребятки, вам указали, ОПЯТЬ, что фаеры – гавно и особо не нравятся народу. А вы вместо того, что бы ответить за свои действия несете какие то истории про корупцию ФФУ, про войну с ватой, про политику, про последние деньги на евроматчи. У вас логики и последовательности как у той же “ваты” которую вы вспоминали в этом “обращении”.
  я хз кто такой этот мочанов. но его статью прочитал, в общем и целом идея его правильная, а вы таки дикари и бараны. к сожалению.