“Челсі” не підпише контракт із Саррі через його сексистські заяви та звинувачення у гомофобії

2 Чер, 2018|09:46

Переговори провалилися.

Довгий час італійські та британські ЗМІ вважали перехід головного тренера “Наполі” у “Челсі” вирішеною справою – особливо після конфлікту останнього з президентом неаполітанців Де Лаурентісом, який звільнив Мауріціо Саррі та підписав контракт з Карло Анчелотті навіть не повідомивши першому про це.

25 травня Саррі погодив 4-річний контракт з “Челсі” з зарплатою 6 мільйонів євро на рік, однак виплила істотна проблема: контракт Саррі з “Наполі” діє до 31 травня 2019 року. Саррі отримує по ньому 1,5 мільйони євро, що buy kamagra. влаштовує Де Лаурентіса, який готовий цілий рік торгуватись з Лондоном, вимагаючи 8 мільйонів за тренера. “Челсі” відмовляється платити такі гроші.

Тепер же видання CalcioNapoli24 повідомляє про провал переговорів Саррі та “Челсі”. Sky Sports також говорить про високу ймовірність відмови, пов’язуючи це з норовливим характером тренера: він грубо ображав фанатів “Ювентуса” та своїх гравців, а також робив сексистські зауваження на адресу журналістки. Крім того, Роберто Манчіні у час своєї роботи в “Інтері” звинуватив Мауріціо Саррі у гомофобії, заявивши, що той підійшов і назвав його “гомиком”. Наставник неаполітанців отримав штраф 20 тисяч євро  та дискваліфікацію на два матчі.

Читайте також: Роман Абрамовіч відмовився від британської візи та інвестицій у план реконструкції “Стемфорд Брідж”

Юрист “Наполі” Маттіа Грасані заявив, що будь-який претендент на Саррі повинен спілкуватися безпосередньо з неаполітанцями. У контракті тренера немає пункту, що дозволяє йому самостійно домовлятися з іншими клубами.