Роман Абрамовіч відмовився від британської візи та інвестицій у план реконструкції “Стемфорд Брідж”

1 Чер, 2018|17:59

У “Челсі” проблеми.

Британсько-російський дипломатичний конфлікт, пов’язаний зі справою Скрипаля, вийшов на новий рівень. Якщо раніше про санкції проти російських олігархів у Королівстві писала тільки місцева преса, то тепер за них взялася влада. В першу чергу, це стосується Романа Абрамовіча – обличчя російського олігархату в Англії.

Екс-губернатор Якутії не зміг потрапити на фінал Кубка Англії, в якому “Челсі” переграв “Манчестер Юнайтед” (1:0), тому що не зміг продовжити британську візу. Місцева влада стала вимагати від Абрамовіча пояснення джерел свого доходу, але у відповідь Роман Абрамовіч відмовився продовжувати візу та прийняв громадянство Ізраїлю, яке дозволяє знаходись на території Великобританії 6 місяців на рік.

Однак, схоже, відбитися від нападок англосаксонських бюрократів важче, ніж від східнослов’янських. За інформацією Daily Mail, власник “Челсі” не зможе працювати в своєму клубі, а той, в свою чергу, призупинив план реконструкції “Стемфорд Брідж” – через “несприятливий інвестиційний клімат”. Як повідомляє BBC, Роман Абрамовіч не хоче вкладати гроші у цей проект.

Читайте також: У Романа Абрамовича можуть відібрати “Челсі”

Абрамовіч придбав “Челсі” в червні 2003 року за 140 млн фунтів стерлінгів, що на той момент стало найбільшою угодою в історії англійського клубу. Проблеми у Великобританії cherche site pour achete du cialis. для Абрамовіча почалися після дипломатичного скандалу, в якому Росія звинувачується в отруєнні колишнього офіцера ГРУ РФ Сергія Скрипаля у англійському містечку Солсбері.