ФІФА може дискваліфікувати Грецію через безчинства на стадіонах

12 Бер, 2018|21:04

Чиновників бомбонуло. І не дивно.

Світовий футбол нажаханий останніми новинами з Чемпіонату cialis mazatlan mexico. Греції, який довелося призупинити через просто катастрофічну ситуацію на матчі між АЕКом та ПАОКом.

Обидві команди, за які виступають українські футболісти, є претендентами на титул, і очна зустріч мала багато що вирішити у його долі. Однак, після того, як на 90-й хвилині не було зараховано гол ПАОКа, на поле з пістолетом за поясом вибіг президент клубу Іван Саввіді. Деякі ЗМІ повідомляють, що він погрожувував арбітру розправою. Так чи інакше, матч було достроково завершено.

15208081933038

ФІФА засудила недавні інциденти в Греції та закликала національну футбольну владу негайно покласти край цій неприйнятній ситуації. Крім того, як повідомляє твіттер кореспондента BBC Sport Річарда Конвея, місцева федерація футболу була проінформована про можливе усунення Греції від участі у всіх міжнародних змаганнях, якщо компетентні органи не зможуть зробити належні дії для викорінення всіх видів насильства на трибунах.

Читайте також: Фанати б’ють футболістів та стюардів під час матчу чемпіонату Нідерландів

Тим часом поліція Греції видала ордер на арешт Івана Саввіді, однак останній, за даними Skai.gr, був завчасно повідомлений про це співробітником поліції. Тепер президента ПАОКа не можуть знайти.