У Романа Абрамовича можуть відібрати “Челсі”

17 Бер, 2018|15:32

Велика політика проти великого футболу.

Дипломатична війна між Великобританією та Росією, спричинена отруєнням екс-офіцера російської розвідки Сергія Скрипаля у Солсбері, продовжує набирати оберти. Британське МЗС вже оголосило про висилку з країни 23 російських дипломатів, а місцеві ЗМІ активно підтримують уряд.

Британські ЗМІ оголосили, що у Великобританії можуть прийняти закон, в результаті якого російські бізнесмени будуть зобов’язані пояснювати джерела доходів, на які вони придбали майно в країні. Якщо ці гроші будуть визнані незаконними, майно загрожують відібрати.

Найбільш гучним пропагандистом цього закону є авторитетне видання The Times. Газета цитає колонку голови фонду Hermitage Capital Білла Браудера, який не церемониться з формулюваннями:

“Прогуляйтеся по Белгравії в західному Лондоні і побачите все самі. У кожного поважаючого себе представника режиму Володимира Путіна є дорогий будинок в Британії. Їм подобаються наші закони про власність, які гарантують їм безпечний актив за кордоном, якщо раптом їм доведеться втікати з Росії.

Важливо пам’ятати, що приятелі Путіна купили ці грандіозні будинки на мільярди, вкрадені в Росії. Наша відповідь повинен полягати в тому, щоб заборонити їм жити в цих будинках, заблокувати банківські рахунки і не дозволити користуватися акціями”

У матеріалі The Times додається:

“Браудер правий. США вже прийняли свою версію “закону Магнітського” і захопили активи десятка корумпованих росіян. Ми повинні ввести таку ж версію закону в нашій країні. Чому комусь дозволяється обманювати власний народ, а потім використовувати ці гроші для шикарного життя в Лондоні?”.

У футбольному плані цей закон – пряма і дуже серйозна загроза для власника 30% акцій лондонського “Арсенала” Алішера Усманова, а особливо – для Романа Абрамовича, який володіє “Челсі” повністю. Враховуючи умови ведення великого бізнесу в Росії та політичну конфронтацію з Великою Британією, довести законність дохохів буде дуже непросто.

Читайте також: ФІФА може дискваліфікувати Грецію через безчинства на стадіонах

Раніше британський прем’єр-міністр Тереза Мей повідомила, що уряд країни розгляне питання про можливий cheap cialis “on line” no rx. бойкот Чемпіонату світу-2018 чиновниками та іншими офіційними представниками в якості одного з можливих заходів по відношенню до Росії в справі з отруєнням.