Форму збірної Нігерії розкупили в через три хвилини після старту продаж

1 Чер, 2018|21:16

Грандіозний успіх від Nike.

Навряд чи збірній Нігерії світить перемога на Чемпіонаті світу-2018, однак приз глядацьких симпатій за найкращу форму вона точно отримає. Nike підготував оригінальний комплект (що в нас час рідкість) під назвою Naja (сучасне нігерійське слово, яке означає оптимізм), який відразу відмітили по всьому світу. У неї входить не просто два комплекти форми, а й кілька моделей футболок, панам, худі та джоггерів.

rue38c1680beb

rue7aa5cfd5da

rue8522d52d7d

Федерація футболу країни днями розповіла, що на неї надійшло 3 мільйони попередніх замовлень. Nike це поки не підтвердив, але речі з колекції, які надійшли до продажу 1 червня, були розкуплені вже frases de futbol en fotos. через три хвилини після старту. Купити чоловічі та жіночі футболки наразі вже неможливо – залишилися тільки дитячі розміри та тренувальні костюми (і то не всіх розмірів).

 

Читайте також: Арбітр, який мав обслуговувати ЧС-2018, дискваліфікований за організацію договірного матчу

Основними перевагами форми Нігерії на ЧС-2018 Nike називає ультралегкість- навіть логотип на ній важить рівно на 64% менше, ніє раніше. Крім того, корпорація називає цю форму найбільш дихаючою в історії, однак найголовніша її перевага – це краса, яка принеса Nike багато мільйонів доларів.