Гендиректор “Шахтаря” навангував Кучеру червону ще ДО матчу

16 Бер, 2015|11:27

Генеральний директор “Шахтаря”, усім відомий дещо одіозний Сергій Палкін зробив заяву про те, що в недавньому матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів з мюнхенською «Баварією» його команда в будь-якому випадку залишилася б удесятьох.

Коли у Львові дали червону картку гравцеві «Баварії» опорнику Алонсо, я стовідсотково знав, що нам дадуть червону картку в Мюнхені. Я був впевнений у цьому! Питання було тільки в тому, на якій хвилині. Я не очікував, що це буде третя. Нам судді однозначно не дали б можливість пройти. Німеччина дає достатньо великий внесок в УЄФА з фінансової точки зору. Для celebrex buzz. УЄФА втратити Німеччину на цій стадії дорогого б коштувало. Тому ми повинні робити поправку на такі моменти, – заявив Палкін в ефірі футбольної програми “Великий футбол”.

Якщо хтось забув, то “Шахтар” у першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів зіграв внічию з Баварією (0:0), але на виїзді програв за всіма статтями (0:7). Тоді і вилучили Кучера, за фол в штрафному майданчику. Одні експерти кажуть, що це чиста червона картка, а інші – жовта.

Коментар “БФ”: Палкін, може УЄФА – це фейкова організація? Нє, ну а шо?

В темі: