Іранські жінки завдяки ЧС-2018 вперше за 40 років потрапили на стадіон

21 Чер, 2018|16:24

Тихою сапою футбол руйнує Середньовіччя.

Збірна Ірану після перемоги над Марокко на ЧС-2018 розчулила навіть ісламських  фунаменталістів з Ірану, які керють країної з часів Ісламської революції 1979 року.

Ірануські жінки заполонили російські стадіони, здивувавши своєю вродою, косметикою та модним одягом, які ми не можемо побачити у суворому Ірані. Тим не менш, і на Батьківщині цих дамочок крига стала сходити. Як повідомляє  видання Al-Ahram, в Ірані вперше з 1979 року жінкам дозволили відвідати стадіон разом із чоловіками. Уболівальниці змогли переглянути матч збірної Ірану проти Іспанії (0:1) на моніторах тегеранської арени “Азаді”. Всього подію відвідали близько 10 тисяч глядачів.

Читайте також: Тренер збірної Південної Кореї: “У гравців по чотири номери на футболці – це щоб заплутати шведів. Європейцям важко розрізняти наші особи”

Перси хотіли do goodrx coupons work. зняти заборону ще перд матчем проти Марокко, однак в останній момент “фраєр здав назад” і не пустив жінок на футбол. Перемога збірної (перша в історії на чемпіонатах світу) дотиснула владу, яка тепер сподівається, що вирішальний матч групового етапу проти Португалії 25 червня відвідає велика кількість сімей.