Леоненко традиційно наїхав на ДК, Реброва і Ярмоленка

28 Лис, 2016|12:44

В чомусь Віктор правий, в чомусь – ні.

Експерт програми “Великий футбол” Віктор Леоненко прокоментував виліт київського “Динамо” з єврокубків.

“Чия проблема, що “Динамо” виявилося не готовим до ЛЧ? Вони зараз в ігровій ямі. Проблема киян у тому, що у них є тільки одне завдання – тримати м’яч позаду, вони звикли до цього, адже ця проблема перекидається на збірну.

У “Шахтарі” більш технічні гравці, там футболісти знають, куди бігти, йдуть, відводять суперників за собою. А в “Динамо” розігнали fungsi clobetasol propionate. Ленса, Беланда, Мбокані, Теодорчика в силу того, що у Реброва ротація, а люди ображаються.

Читайте також: Леоненко став на захист Віди і розповів про своє славне минуле

Люди приходили в клуб як зірки за великі гроші, ще й збірники. І що найцікавіше: ці футболісти забивають в інших клубах, а “Динамо” переключилося на молодь, яка виявилася неготова.

У “Динамо” популярні заздрість, стукацтво і хихикання – Реброву в обличчя посміхаються, а коли він програє, то за його спиною кожен мітить на його місце.

Що стосується матчу із “Волинню”, то я дійсно радий, що у наших коментаторів, експертів та тренерів закінчилася істерика з приводу результативності Ярмоленка в УПЛ. Забив з метра “Волині” і все, життя вдалося?”, – сказав Леоненко.