Марадона отримує від ФІФА 11 тисяч євро за день, проведений на Чемпіонаті світу

29 Чер, 2018|12:59

Робота твоєї мрії.

Дієго Марадона, як і у далекому 1986 році, знову головний персонаж Чемпіонату світу. Він б’є фейспалми від гри аргентинських форвардів, показує всьому світу фак після переможного голу Рохо, “ловить блідого” та кидвється контраверсійними заявами. Виявляється, за цей карнавал Дієго ще й платять.

Як стало відомо Daily Mail, ФІФА оплачує перебування Дієго Марадони в Росії під час ЧС-2018. Марадона входить в так званий “пул легенд”, сформований президентом ФІФА Джанні Інфантіно. Марадона – один з найбільш високооплачуваних членів цього пулу.

За кожен день перебування на ЧС Марадона отримує 11 тисяч євро. При цьому його інші витрати – на транспорт, житло та інше – також покриваються ФІФА.

Читайте також: Дієго Марадона про ЧС-2026 у Мексиці, США і Канаді: “Американці захочуть зробити чотири періоди по 25 хвилин заради реклами”

Дієго Марадона europharmacy. після останнього матчу збірної Аргентини стало зле. За чутками, він зловив передозування, хоча сам Дієго та його сім’я спростовують це у досить агресивній манері.