Мессі пригрозив Муссакіо відлученням від збірної в разі жорсткої гри проти себе у чемпіонаті

23 Бер, 2018|18:22

Мессі всемогутній.

Російський екс-футболіст “Вільярреала” Антон Швець в інтерв’ю Sport24 розповів про взаємовідносини аргентинських футболістів та Лео Мессі у чемпіонаті Іспанії. Швець згадав кумедний епізод за участю гравців збірної Аргентини Ліонеля Мессі та Матео Мусаккіо.

“Пам’ятаю смішний момент. Мусаккіо жорстко пішов у боротьбу та зіткнувся з Мессі. Лео повернувся і щось сказав. Що саме, я дізнався наступного дня з ТВ-програми – там камери стежать за всіма гравцями і відстежують.

Так ось, там розібрали слова Мессі на адресу Мусаккіо: “Будеш так себе вести проти мене – в збірній грати не будеш”. Обидва ж аргентинці”, – розказав екс-футболіст “Вільярреала”.

Читайте також: Піке: “Все, що гравці збірної Іспанії роблять в чаті, – пишуть один одному лайно про “Реал” і “Барселону”!

Схожий епізод відбувся cialis for daily use dosage. між українцем Юрієм Ткачуком та Антуаном Ґрізманном на тренування “Атлетіко” Мадрид – нинішній футболіст “Левадії” жорстко зіграв проти головної зірки “матрацників” на тренуванні, після чого Ґрізманн став вимагати вигнати українця з тренування. Конфлікт вдалося залагодити.