Михайло Сергійчук: “Пояснення потрібно вимагати не у Усика, а у депутатів”

28 Лип, 2018|07:01

Сергійчука бомбонуло.

Перемога Олександра Усика у фіналі боксерської суперсерії у Москві над російсько-осетинським боксером Муратом Гассієвим поділили українське суспільство навпіл. Для одних ця перемога у Москві – символ незламності українців та тріумф у лігвищі агресора, а для других – концерт на потіху росіян. Так, депутат Кириченко заявив, що ще кілька таких перемог – і у війну Росії та України ніхто не повірить.

Форвард “Ворскли” Михайло Сергійчук не витримав та розкритикував у своєму інстаграмі політиків, які засуджують абсолютного чемпіона світу в першій важкій вазі Олександра Усика.

“Депутати ж у daily dose cialis. нас правильні, живуть за законом. Тепер ось ще й вимагають пояснень від Усика. Пояснення треба вимагати не у Усика, а у вас, настільки ви знахабніли. Мало того, що доводите людей до краю, так тепер ще й винними робите.

А чи надаєте ви народу пояснення, де накрали все те, що маєте? Або віддали щось на благодійність, або допомогли дитині з лікуванням? Щось не пишите ви про це. Мали б совість”, – написав Сергійчук.

Читайте такожЄвген Левченко: “За красивим фасадом ЧС-2018 – гнила труха”

Українець Олександр Усик наразі являється третім в історії абсолютним чемпіоном світу у першій важкій вазі.