Павелко: “Суркіс – хрещений батько корупції в українському футболі”

25 Кві, 2018|15:49

Пішла жара!

Президент ФФУ howong docompazine side effects last. відповів в інтерв’ю Matchday не забарився з відповіддю Григорію Суркісу, який заявив, що “ФФУ перетворилася у політичну структуру, в якій править популізм.” Андрій Павелко почав бомбардування віце-президента УЄФА, звинувативши його у корупції.

“Зарубіжні ЗМІ пишуть, що саме Григорій Суркіс є хрещеним батьком корупції в українському футболі. Всі і так знають про суддівське свавілля, яке панувало в українському футболі за часів його правління. А договірні матчі? У нас же це все розквітло саме в той період, і я змушений зараз боротися із цією раковою пухлиною. Випалювати розпеченим залізом! ..

І якщо вже говорити про корупцію ФФУ, то потрібно озирнутися назад. Наприклад, справа про розтрату 2 млн євро в Гореничах … Це ганьба і перед УЄФА, і перед вітчизняними клубами, які погодилися перераховувати гроші від платежів солідарності на будівництво футбольного центру.

Спочатку ФФУ провела власне розслідування, а зараз вже порушено кримінальну справу про розтрату цих коштів. Адже це все відбувалося у той час, коли федерацією керував Григорій Суркіс, а всі папери підписував його вірний помічник Олександр Бандурко”, – цитує слова Павелка MatchDay.

Читайте також: Григорія Суркіса підозрюють у розтраті коштів УЄФА

Цікаво, що обидва функціонера були помічені поруч з Петром Порошенко під час матчу “Маріуполь” – “Динамо”.