Тренер японців: “Сказав своїм гравцям, щоб вони виросли на 5 сантиметрів та набрали 5 кілограмів”

24 Чер, 2018|14:48

Хитрий план.

Господарі ЧС-2002 – Південная Корея та Японія – вражають особливостями своєї підготовки до матчів ЧС-2018. Якщо корейський тренер одягає на своїх футболістів футболки, на яких чотири номери, з метою заплутати спостерігачів, то його японський колега пішов в viagra sex pills for women 408. антропометрику.

Перед матчем проти збірної Сенегалу головний тренер збірної Японії Акіра Нісіно розказав, як його команда буде боротися з фізичною перевагою потужних африканців.

“Як ми будемо боротися з сенегальця? Я сказав гравцям, що за дні до матчу вони повинні вирости на 5 сантиметрів і набрати 5 кілограмів ваги. Вони не змогли цього зробити. Так що нам доведеться намагатися перемогти, вміло звертаючись з м’ячем”, – заявив Нісіно.

Читайте також: Тренер збірної Південної Кореї: “У гравців по чотири номери на футболці – це щоб заплутати шведів. Європейцям важко розрізняти наші особи”

Звісно, японський тренер сказав це несерйозно, проявивши неабияке почуття гумору. За цей ловить респект – а от чи зловить перемогу, стане ясно вже сьогодні, 24 червня о 18:00.