УЄФА збирається взяти Коломойського за яєчка

1 Чер, 2017|15:22

Уявіть собі, УЄФА звернулася в Національний банк України та вибиває із горе-президента “Дніпра” борги. 

Так от, міжнародна футбольна інстанція звернулася в Національний банк України з питання боргів телеканалів Ігоря Коломойського, повідомляє “Європейська правда”.

Мова йде про контракт на 3,2 мільйона євро з компанією TV media Planet LTD за трансляцію матчів Ліги чемпіонів і Ліги order antibiotics online overnight. Європи в сезонах 2012-2015, а також Суперкубка УЄФА 2012-2014 років.

У липні 2015 року TV media Planet LTD отримала від УЄФА відстрочку по боргах за умови виплати половини суми – 1,6 млн євро.

Після цього УЄФА уклала договір із “Приватбанком”, який надав гарантії виплати решти суми під заставу обладнання компанії “1+1 Продакшн” на 58 млн грн.

Читайте також:  Керівництво “Десни” не бачить сенсу фінансувати клуб, якщо команда не гратиме в Прем’єр-лізі

Компанія TV media Planet LTD так і не виплатила борг. УЄФА звернулася до “Приватбанку” з вимогою відшкодувати повну суму гарантій, але й цей метод не спрацював – гроші не були перераховані.

Після націоналізації “Приватбанку” УЄФА подалася до НБУ за допомогою в отриманні грошей. Так як держава стала власником банку, існує ймовірність, що борг “1+1 Продакшн” доведеться виплатити з держбюджету.