Вболівальники ЧС-2018 винесли простирадл та стаканчиків на 1 мільйон рублів”

19 Лип, 2018|15:02

Внесли вклад у боротьбу з агресором.

Чемпіонат світу 2018 російська влада намагалася провести так, щоб propecia 100 1 mg. західні ЗМІ хоча б на місяць забули про порушення прав людини, злих поліцейських та медведів-кдбшників на вулицях. Російські держустанови – зокрема поліція та залізниця – вели себе вкрай ліберально, що вилилось  у копійочку.

Начальник департаменту управління бізнес-блоком “Пасажирські перевезення” РЖД Павло Бурцев заявив, що вболівальники, які в дні ЧС-2018 скористалися безкоштовними поїздами, завдали залізниці збитків на мільйон рублів (близько 416 тисяч гривень).

“Те, що якусь “сувенірну” продукцію вони (вболівальники) собі знаходили, виносили, повірте, у нас і в повсякденному житті теж такі випадки трапляються. Але з огляду на, що у нас компанія з серйозним підходом, все повинно враховуватися.

Ми дійсно такий облік провели в рамках діяльності “Федеральної пасажирської компанії”. Загальні втрати у нас в цьому напрямку близько мільйона рублів. Для такої великої компанії це, звичайно, не дуже серйозної шкоди. Будемо заміщати”, – зазначив Бурцев.

Бурцев пояснив, що пасажири забирали з собою підстаканники, ковдри та інші речі. “Навіть наші простирадла … ми спостерігали по телевізору, на яких були плакати зроблені. Це саме в тих потягах, де ми здійснювали безкоштовні перевезення.

Тут багато в чому, скажімо так, по білизні, яке видавалася безкоштовно в рамках безкоштовного перевезення, забиралося – це ми сприймали як якась ментальність того, що люди вважають, що це, якщо видано в складі поїздки, то це їм і належить. Ми не виходили ні з яких інших міркувань”, – уточнив Бурцев в інтев’ю “Интерфакс”.

Читайте також: Губернатор Липецької області: “Німеччина ганебно вилетіла з ЧС-2018, тому що на цій землі вони розв’язали дві світові війни”

Безкоштовні поїзда курсували між Москвою і містами-організаторами матчів ЧС-2018. Турнір завершився чотири дні тому у Москві – у фіналі збірна Франції переграла Хорватію.