Екс-футболіст Арсенала отримав червону картку за своє прізвище

8 Бер, 2018|14:22

Щоооо?

У матчі шостого англійського дивізіону між “Іст Таррок” та “Хемел Хемпстед Таун” відбувся анекдотичний випадок. Екс-футболіст лондонського “Арсенала” Санчез buy online pharmacy russia. Уотт, який зараз виступає за “Хемел”, випадково отримав червону картку, назвавши арбітру своє прізвище.

Як передає ESPN, під час гри Уотт вибив м’яч, який мала вводити у гру команда суперника. Суддя миттєво свиснув і показав футболісту жовту картку,  попросивши назвати прізвище, так як у шостому дивізіоні на футболках написені лиш номери. Уотт кілька раз відповів, але арбітр розгнівався, показавши гравцю другу жовту й автоматично вилучивши з поля.

Справа в тому, що прізвище “Уотт” звучить так само, як і англійське слово “What” (“Що”). Рефері вирішив, що Уотт дражнить його, багато разів повторюючи “Що? Що?”, а тому й виписав футболісту червону картку.

Читайте також: Голова FA поставив єврейську зірку Давида в один ряд зі свастикою

Втім, все закінчилося хеппі-ендом. Одноклубник Уотта Джордан Паркс пояснив судді, що насправді той просто називав своє прізвище, і червону картку скасували. Арбітр так нікого й не вилучив, а гра завершилася з рахунком 2:0 на користь “Хемел Хемпстед Таун”. Один з голів забив Уотт.