Володимир Генінсон: “В УПЛ буде плей-оф, прийнято рішення про орендованих гравців”

24 Кві, 2017|19:21

Епопея з новим форматом чемпіонату близька до завершення.

Президент УПЛ Володимир Генінсон в інтерв’ю порталу Xsport заявив, що клуби змогли дійти до консенсусу в питанні нового формату проведення турніру.

“Я залишився задоволеним результатом сьогоднішньої зустрічі. Всі разом сіли, тренери почули, які є проблеми у керівників клубів, які проблеми є у прем’єр-ліги. Протягом двох найближчих днів буде прийнятий новий формат.

Формат: 12 команд, 4 кола. Тобто, буде два етапи, в кожному по 2 кола. У порівнянні з цим сезоном зміни будуть. Головне – буде плей-офф, але дайте нам буквально два дні, щоб ми вже офіційно це оголосили.

25 квітня ми запропонуємо на розгляд все те, що сьогодні було напрацьовано, після чого вже буде затвердження. Обидва телетранслятора підтримують такий формат. Тему єдиного телевізійного пулу сьогодні не зачіпали. Головне – скільки грошей отримають клуби, і якою буде єдина картинка.

Порушувалося питання про орендованих гравців. Всі клуби почули. Було прийнято рішення, яке ви можете дізнатися у самих клубів. Також всі клуби підтримали ідею проведення зимового збору для національної buy retin a without rx. команди”, – сказав Генінсон.

Втім, головний тренер “Олександрії” Володимир Шаран в інтерв’ю виданню SportArena заявив, що до нинішнього формату лише додали плей-оф між десятим місцем УПЛ і третім ПФЛ.

Читайте також: Олександр Денисов – про фашистів, турнікети і вогнегасник на НСК «Олімпійський»

Також коуч олександрійців підтвердив попередню інформацію порталу Tribuna про те, що дуже велику підтримку отримав варіант формати в 3 кола (33 матчі). За словами Шарана, за таку ідею стояли відразу 6 клубів, проте, швидше за все, її проігнорують.